Program - Rádia Viva - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Rádio Viva od Pondelka do Piatka  

06:00 - 10:00
Dobré ráno Bratislava s Lukim a Zuzkou.
Zobudiť sa dá aj bez kávy. Nie však bez našej rannej dvojice, ktorá vám na raňajky naservíruje poriadnu dávku zábavy a tú najlepšiu hudbu všetkých čias. Kávičkujte každé ráno s nami. Každých 30 minút vám povieme čo nové je na našich cestách, aké počasie môžete očakávať v priebehu dňa a čo sa udialo a bude diať u nás doma na Slovensku a aj ďalej vo svete.
10:00 - 14:00
Viva la Vida so Zbyňom a Mirom.
Vieme čo sa deje v meste a okolí a radi sa s vami o to podelíme. Relácia venovaná hudobným novinkám, osobnostiam hudobného a hviezdneho sveta a témam dnešných dní. My sa pýtame a vy nám odpovedáte. Zdieľame svoje a vaše skúsenosti, zážitky a radosti. A k tomu hrá len tá najlepšia hudba všetkých čias. Nezabúdame každých 30 minút na aktualizované dopravné informácie, pozeráme sa ako to vyzerá vonku s počasím a informujeme vás o všetkom dôležitom v našej metropole.
14:00 - 18:00
Dolce Viva s Mirom, Zbyňom a Evou.
Relácia plná noviniek zo života známych ľudí, zaujímavostí zo sveta a nezabudnuteľných hostí, ktorí k nám prichádzajú každý deň, aby vám porozprávali o tom čo vás najviac zaujíma a na čo sa môžeme v priebehu dní či mesiacov tešiť. Samozrejme nemôže chýbať každých 30 minút dopravný servis, počasie a čerstvé správy.
18:00 - 22:00 celý týždeň
Pianko na Vive
Najlepšie hity čias minulých a okrem nich aj také, na ktoré ste asi už aj zabudli, ale my vám ich radi pripomenieme. Nalaďte sa pohodovo na štvorhodinovku príjemnej hudby, ktorá vás poteší a nostalgicky vás vrátí do vašej mladosti, alebo možno aj detstva.
22:00 - 24:00 celý týždeň
Slovenský vivar
Každý deň vám prinášame dvojhodinovku výbornej slovenskej hudby z čias minulých aj súčasných, pri ktorej si môžete zaspomínať na roky svojej mladosti trávené na koncertoch našich rockových a popových kapiel, ale zároveň počúvať aj objavy dnešnej slovenskej hudobnej scény.

Rádio Viva cez víkend  

09:00 - 15:00
Víkend na Vive so Zbyňom, Maťou, Kristínou,
Miškou a Evou.
Aj počas víkendu ostávame s vami a prinášame vám potrebnú dávku informácii, relaxu, pohody a smiechu. Vieme o všetkom čo sa deje v našej metropole a jej okolí a preto vás neváhame o tom informovať. Akcie, divadelné a kino predstavenia, festivaly, párty, koncerty a šport, tam všade vás nasmerujeme, aby ste zažili víkend plný zábavy a oddychu.
Dopravný servis pripravuje „Zelená vlna RTVS“.
Dopravné informácie z ciest môžete telefonovať bezplatne na číslo 0800 900 800.

Moderátori rádia Viva  

Lukáš Turiak
Zuzana Vicianová
Eva Viteková
Miro Čief
Miška Hlipalová
Kristína Jurčová
Bc. Martina Stanovčáková
Zbyňo Džadoň
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky