Polmaratón so Žufaňou - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Polmaratón so Žufaňou alebo ako chutia koláčiky po 21Km

Žufaňa Kristína má už celkom tradičnú decembrovú zábavku - rada ochutnáva všelijaké druhy domáceho vianočného pečiva. Aby to mohla robiť bez hanby a na jednom mieste, organizujeme spolu so Sanasport.sk ,pre ňu a najmä vás všetkých, už 5. ročník koláčikového POLMARATÓNu.
Pridajte sa ktokoľvek - ženy, muži, deti, psy. Pozvite aj svojich priateľov, pokojne aj nebežcov... nech nás je ako maku v poctivom koláči. Podrobnosti o organizácii dňa budeme pridávať postupne, len sme chceli aby ste si už do kalendárov poznačili dôležitý dátum.

Čo priniesť?
Koláčiky povinne a vianočný kostým (ideálne červenej farby) je vítaný. :)

Čo vyfasujete?
Dobrý pocit z behu a priateľského stretnutia a možno ešte čoci viac :)

Čo je už tradičné?
Poďme spoločne prispieť na dobrú vec! Štartovné zostáva nulové, ale po behu a koštovke, budeme mať možnosť vhodiť dobrovoľný príspevok do kasičky. Výťažok z našich príspevkov poputuje občianskemu združeniu Vagus - http://www.vagus.sk/, ktoré pomáha ľuďom bez domova. Aby sme štipku pokoja Vianoc darovali aj tým, ktorí možno nemali toľko šťastia.

Program:
9.00 - ZRAZ na Železnej studničke
9.00 - 9:45 REGISTRÁCIA a zoznamovanie účastníkov, ODOVZDANIE koláčikov a štartovacie čísla ...
10.00 - ŠTAAART!
10.00 - cca 12:30 BEH spoločenským tempom, niečo vyše 21km (štart = cieľ)
12.30 - záverečný FOTOŠÚTING, ochutnávanie KOLÁČIKov, zahriatie sa ČAJOM, ZBIERKA, MEDAILE a víťazi budeme VŠETCI :)

Pozor, toto nie je pretek! Je to kamarátska bežecká udalosť a každý je zodpovedný sám za seba, svoju bežeckú kondíciu, ale hlavne… prinesené koláčiky a spokojné bruchá! ŠTARTUJEME ZA KAŽDÉHO POČASIA (okrem súvislej poľadovice). A kto si chce zabehnúť menej kilometrov, je samozrejme rovnako vítaný.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky