Pančlajn - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Pančlajn

Smiechová kúra, ktorá vylieči naše bránice! Zverte sa s nami do rúk stand-upových špecialistov, ktorí nám naordinujú intenzívnu liečbu humorom. Naše reflexy prídu vyšetriť Lujza Schrameková, Jakub Gulík, Peter Šarkan Novák, Matej Adámy, Dano Čistý, Matej Hatala a Samo Trnka. Hudbou nás bude liečiť pesničkár Graeme Mark. Taký špiritus ste ešte neochutnali!

Lujza Schrameková
dominuje žánru vyzretého ženského humoru a vďaka svojej rozhľadenosti a bohatým životným skúsenostiam zakaždým zasiahne slabé miesto vašej bránice.

Jakub Gulík
má povesť výborného rozprávača a výborného komika. Určite si nedáva servítku pred ústa a keď má chuť, rypne si do každého, aj do seba. A preto ho milujeme!

Peter Šarkan Novák
je dobre známy fešák, ktorý nás už presvedčil, že aj spievať vie (Žena z lesoparku), aj slovný prejav mu ide, ale vraj je aj veľmi zručný v humore. Nuž, dáme mu šancu na pančlajnovskej premiére!

Matej Adámy
má ľudí podelených na niekoľko kategórii, to podľa stupňa nenávisti. Ak ste dôchodca v obchode, oblizujúci sa pár v MHD alebo revajúce decko v reštaurácii, radšej sa mu vyhnite. Na jeho humor naladené publikum však zatiaľ zvláda bez ujmy.

Dano Čistý
sa prezlieka za výzor hanblivého chlapčeka, ale vo svetle reflektorov sa mení na Stand-upmana, čo zachráni každú nudnú situáciu. Má svojský štýl, vďaka ktorému sa nestratí na žiadnej scéne.

Martin Hatala
vie, že humor nie je žiadna sranda, ale aj tak do toho ide mesiac čo mesiac. Sympatický mladý muž, ktorému sa darí zažívať srandu snáď v každej životnej situácii prichádza na naše pódium!

Samo Trnka
je zaslúžilý stand-upový umelec, ktorý je kľúčovým členom Pančlajnu. Bez jeho prítomnosti sa opona nezdvihne, a preto nebude chýbať ani teraz.

Graeme Mark
Ír, ktorý si spravil v Belfaste doktorát z biológie, žije na Slovensku, dokonca v Trnave, učí angličtinu a je pesničkár. Neveríte, že taký niekto existuje? Príďte si ho pozrieť a vypočuť.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky