Pančlajn - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Pančlajn

Pre veľký záujem je tu ešte jedna možnosť naladiť sa na sviatok zasmiechovaných utešeným stand-upom, ktorý otvorí svoje srdiečko plné svalov bijúcich len pre ten výnimočný okamih vášho pobavenia. Z luku humoru budú svoje pančlajny strieľať bôžikovia večernej javiskovej zábavy Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Nasi A. Motlagh, Docent, Matej Makovický a Samo Trnka. Hudobným hosťom bude Oksyi.

Tomáš Hudák
Jeden z tých, ktorých nemôžete dávať deťom za príklad, aby sa dobre učili, lebo z nich nič nebude. Tomáša vyliali zo žurnalistiky aj z VŠMU a predsa sa stal úspešným redaktorom a teraz brázdi pódiá čo by vychýrený stand-upový komik.

Gabo Žifčák
Komik mocný nielen v páse, ale aj v humore. Keďže od orangutana sa líši len občianskym preukazom, rozhodol sa stať komikom. Bolo to rozhodnutie dobré, lebo ako model by pohorel. Ako stand-up komik patrí k špičke.

Jakub Gulík
Má povesť výborného rozprávča a výborného komika. Určite si nedáva servítku pred ústa a keď má chuť, rypne si do každého. A preto ho milujeme!

Nasi A. Motlagh
Ak chcete vidieť bájneho “migranta”, ktorý naozaj žije na Slovensku, tak nehľadajte ďalej. Nasi je Iránka a s veľkým vtipom rozpráva o tom, ako sa jej žije na Slovensku. Bude vám veselo a miestami veru aj trápne. Little Big Country!

Docent
Jediný vedec medzi stand-upistami. V pojmoch pedantný, vo vysvetľovaní trpezlivý, v stand-upe nevinne nehorázny. Nematurujte toľko a príďte na jeho skúšku bránic.

Matej Makovický
Náš nedávny objav, ktorý útočí najmä na spoločenské neduhy, ľudské hlúposti, ale nemá problém uzemniť aj seba. Príďte ho vyhecovať svojím smiechom.

Samo Trnka
Humorista z internetov a televízorov a konferenciér Pančlajnu. Túto show zakladal, lebo ho na iné stand-upy nevolali. Teraz ho nevolajú, lebo má Pančlajn. Keďže sa tým pádom nemá kde stand-up naučiť, aspoň ho moderuje.

Oksyi
alebo Oxana Gogoľ je mladá pesničkárka pôvodom z Ukrajiny, ktorú slovenská hudobná scéna spoznala najmä vďaka projektu Rádio_FM Demovnica. Svoj alternatívny folk kombinuje buď so slovenskými alebo anglickými textami. Miluje hudbu, hru so slovíčkami, gitarou a hlasom. V jej tvorbe nájdete melanchóliu, eufóriu aj rebelstvo.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky