Otvorenie kultúrneho leta v Rači 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Otvorenie kultúrneho leta v Rači 2017

Srdečne vás pozývame na otvorenie Kultúrneho leta v Rači, ktoré sa uskutoční v piatok 30. júna 2017 o 17.00 hod v amfiteátri v Knižkovej doline.

Program:
17.00  – Divadlo HAAF „Takto to je“
18.30  -  Ascalona (country skupina)
20.00 – Bukasový masív
21.30 – Premietanie filmu „Tajný život maznáčikov“

Začíname o 17.00 h s hudobno-divadelným predstavením pre najmenších. Divadlo HAF prichádza s interaktívnym programom „Takto to je“, kde sa nesedí, ale tancuje. Ori a Zori naučia deti  ako rozlišovať tance, ale v prvom rade sa bude súťažiť a tancovať. O 18.30 h rozprúdi svojimi country melódiami náladu topoľčianska hudobná skupina Ascalona. Milovníci legendárnej kapely Bukasový masív sa môžu tešiť na ich vystúpenie o 20.00 h. Večer zakončíme o 21.30 h premietaním celovečerného animovaného rodinného filmu USA,  určeného pre všetky vekové kategórie, „Tajný život maznáčikov“. Týmto oficiálne odštartujeme Letné kino Rača, ktoré bude premietať každý piatok počas mesiacov júl - august (okrem 28. 7. 2017).
Pod taktovkou agentúry Prima budú pre deti prichystané aj nafukovadlá, tvorivé „ rozprávkové“ dielne a maľovanie na tvár. O občerstvenie sa postará novootvorený bufet v priestoroch amfiteátra, ale bude pripravený aj stánkový predaj (cigánska, kofola, pivo, pukance a cukrová vata).

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky