Okamžité krepčenie - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Okamžité krepčenie

Dobehnite na the most ledžendery žúr, už roztáčame platne! Noc plnú hip-hopu, trapu, RnB a príbuzných žánrov pre klubových fajnšmekrov pripraví štvorica ostrieľaných párty jazdcov DJ Maztah, Konex, Shimo a DJ Metys.

DJ Maztah (CZ)
je jedným z najznámejších a najskúsenejších hip-hop/RnB/urban DJov, akých majú v Česku. DJingu sa venuje viac ako desaťročie a ako DJ support vystupoval na koncertoch hudobníkov ako Akon, Busta Rhymes, Wu-Tang Clan, Q-Bert, EPMD, Kid Sister, Bushido či Onyx.

Konex
je DJ, producent a člen rapového zoskupenia YZO Empire, ktorý má za sebou má spolupráce s viacerými menami slovenskej a českej scény ako Rytmus, Momo, Ektor, či James Cole.

Shimo
je DJ známy najmä zo streetdance komunity, v ktorej sa pohybuje už viac ako sedem rokov. V jeho selekcii dominuje hip-hop, RnB, funk, ale hudbu má rád širokožánrovú, tak sa u neho môžete stretnúť i s house, disco a elektronikou.

DJ Metys
patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky