Okamžité krepčenie - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Okamžité krepčenie

Rozdivočte svoju párty náladu na úderné hip-hopové beaty! Legendárny žúr známy svojimi kvalitami široko-ďaleko nás strhne do svojej atmosféry, v ktorej sa mieša old a nu school hip-hop s príbuznými žánrami. Spoza gramcov nás budú tmou sprevádzať Grimaso, Supa (DJ set), Lkama a DJ Metys.

Grimaso
je slovenský producent, DJ a člen legendárnej H16. S produkovaním začal pred viac ako desaťročím a zo tie roky si nazbieral poriadne dlhý zoznam kolaborácii, darí sa mu aj sólo, na konte má tri albumy. Ani dnes nepoľavuje zo svojej tvorby a užíva si aj klubové hrania.

Supa (DJ set)
je známy z projektu Moja Reč, ale aj sólo. Jeho debut Čierne dni získal cenu RHA. Supa spolupracoval aj s ďalšími rapermi a skupinami ako H16, AMO, Zverina, Vec alebo Strapo. Na tejto párty sa však predstaví ako DJ, ktorý sa s nami podelí o svoje obľúbené kúsky.

Lkama
sa už pár rokov venuje ako DJingu, tak aj koncertnému hraniu a produkcii. Jeho meno nájdete pod trackmi Strapa, Majselfa, Separa či Zverinu.

DJ Metys
patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky