Novoročný koncert mladých muzikálových hviezd - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Novoročný koncert mladých muzikálových hviezd

V rámci večera zaznejú vianočné, latinské aj známe muzikálové piesne v podaní umeleckého tria Star Track - Mirka Partlová, Dárius Koči a Peter Makranský. Hostia sa môžu tešiť na piesne ako Tichá noc, Gloria, Búvaj dieťa krˇasne, Hallelujah, Pie Jesu, ako aj piesne z muzikálov František z Assisi, Johanka z Arku, Jozev a jeho zázračný plášť a mnohé iné.

Mirka Partlová
Jej prvá muzikálová postava bola Ofélia v muzikáli Hamlet na Novej scéne. Nasledovala postava Anička v Na skle maľované, či Katka v Neberte nám princeznú. Zahviezdila aj v Slovenskom národnom divadle v predstavení Dom nad oceánom.

Dárius Koči
Študoval na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave kde aj zmaturoval. Je absolventom Štátneho konzervatória v Bratislave. Počas štúdia si zahral hlavnú rolu v muzikáli Mozart. Na doskách účinkoval v muzikáli Ôsmy Svetadiel, Princ a Večernica, Obchod na korze, či Pokrvní bratia, ako aj v operete Veselá vdova.

Peter Makranský
Absolvent Štátneho konzervatória v Bratislave. Člen súboru Divadla Nová scéna. Účinkoval v hrách ako Rómeo a Júlia, František z Assisi, či Obchod na korze. Venuje sa spevu, dabingu a občas ho môžete vidieť aj v televízii v slovenských seriáloch.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky