Noc mladých v biznise - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Noc mladých v biznise

Su mladí, ale v biznisovom svete nie sú žiadnymi nováčikmi a môžme sa od nich toho veľa naučiť. Ak ťa zaujíma ako sa k biznisu dostali, čo im to prinieslo a aké chyby by už nezopakovali, tešíme sa na teba na Noci! :)

Program:
19.00 Natália Kisková. HubHub
Vo svojich 26 rokoch momentálne vedie medzinárodnú sieť inovatívnych coworkingov HubHub, ktorá spája start upy, korporácie a investorov. V minulosti pôsobila v americkej konzultačnej IT spoločnosti a niekoľko rokov sa aktívne zapája aj do globálnej start upovej scény.

19.40 Dušan Matuška, OCTAGO
Má 24 a za sebou založenie úspešného projektu OCTAGO, ktorý získal aj ocenenie Študentská podnikateľská cena za rok 2015. Okrem toho sa venuje organizácii workoutových kempov, rozbehol nový predmet pre stredné školy či práci na výskume novej manažérskej teórie SUDO.

20.40 Viktor Reviliak, Culcharge
Zakladateľ "nabitého" projektu Culcharge, ktorý získal ocenienie od samotného Amazonu, vyhral StartUp Awards, Podnikateľský Nápad Roka a pred nedávnom sa stali víťazom súťaže Mladý Inovatívny Podnikateľ roku 2017! Od malého kábliku a nabíjačky, ktoré sa stali najúspešnejšími reward-crowdfunding projektami zo Slovenska (vyzbieraných do $250.000 zo 100 krajín sveta), Viktor a jeho team úspešne spustili rad nabíjacích riešení pre brandy & korporácie a momentálne vytvárajú spolu s jedným z najväčších distribútorov, Westechom, projekt, ktorý by mohol mať celosvetový potenciál.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky