Noc mladých v biznise - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Noc mladých v biznise

Sú mladí a už sú úspešní v tom, čo robia. Pracujú na sebe aj vtedy, keď bežným ľuďom v práci "odbije" a ich cieľom je robiť niečo, čo im dáva zmysel a prináša hodnotu. Niektorí majú vlastní biznis, iní obsadili vo firmách popredné pozície. A my sa môžme od nich veľa naučiť. Hosťami na Noci mladých v biznise budú mladí ľudia, ktorí stoja za úspešným fungovaním značiek/firiem: * The Žurnál * časopis Bublina * Startitup * IN Solutions * Lajmon network

Na Noci sa od nich dozviete:
- ako začínali a čo všetko predchádzalo tomu, čím sú dnes
- čo by spätne urobili inak
- ako uchopiť rôzne formy biznisu
Špeciálne sa budú hostia venovať jednotlivým krokom k danému biznisu a podelia sa o praktické tipy, hacky a užitočné know-how.

Program:
19:00
Juraj Zamborskýa Ivan Zaťko, The Žurnál
Spoluzakladatelia najminimalistickejšieho slovenského diára, ktorý pomáha lepšie si zorganizovať čas, určiť si priority a žiť spokojnejší život. Okrem toho sú chalani aktívni aj v iných smeroch. Juraj Zamborský je Startup a Sales freak, ktorý v Kontentino pomáha social media managerom efektívne spravovať kontent. Ivan Zaťko je crowdfundingový špecialista na voľnej nohe a vyvíja produkty pre značku Benjamin Button.

19:30
Vanda Gábrišová a Broňa Schragge, Bublina print vydavateľstvo
Vanda Gábrišová a Broňa Schragge stoja za vznikom unikátneho časopisu, ktorý prináša zaujímavé čítanie pre deti. Na Noci budú rozprávať o tom, ako vznikol detský časopis - od nápadu po prvé číslo za tri mesiace. Vanda Gabrišová je doktorandkou na Fakulte architektúry v odbore dizajn, venuje sa grafickému a produktovému dizajnu a v roku 2017 si s Broňou Schragge založila vydavateľsto Bublina print, ktoré vydáva detský časopis Bublina. Broňa Schragge študovala grafický dizajn na VŠVU a aj animáciu na filmovej fakulte VŠMU, najlepšie však vraj kreslí milé detské postavičky a zvieratká. Dnes sa aj preto venuje najmä ilustrácii.

20:10
Jakub Lajmon, IN Solutions, Lajmon network
25 ročný podnikateľ a zakladateľ IN Solutions a Lajmon network, ktorý programuje už od svojich 12 rokov. Podniká od svojich 18 rokov, rozbehol rôzne biznisy v IT aj mimo neho a aktuálne má aktivity v cca 11 krajinách od USA po Čínu. Bol taktiež spíkrom na dni podnikateľov v európskom parlamente v Bruseli 2017. Na Noci sa bude venovať téme Ako nakúpiť skúsenosti na podnikanie, vrámci ktorej vám porozpráva, ako postupne získaval skúsenosti, keďže v svojom okolí nemal nikoho s praxou v biznise. Taktiež porozpráva ako sa so svojou povahou ťažkého introverta dopracoval k spoločným známym s Billom Gatesom či Stevom Jobsom.

20:40
Filip Mosnár, Head of Sales, Startitup
Filip Mosnar už ako 22 ročný začal pracovať na pozící Sales Managera pre Startitup Group, pod ktorý spadajú portály ako EMEFKA, Odzadu.sk, Startitup. V súčasnej dobe je Head of Sales celého Startitup Group a stihol pracovať na významných kampaniach pre klientov ako Telekom SK, Audi, Orange alebo SLSP. Na Noci sa bude venovať nábehu na biznis model v úplne novom prostredí pre slovenský online – natívny kontent.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky