MiraMundo - World Music from Brazil - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
MiraMundo - World Music from Brazil

26. júla vystúpi v Letnej čitárni U červeného raka populárna barcelonská zostava hudobníkov, ktorá vám dokonale navodí atmosféru leta, zábavy a hudobného cestovania. Príďte stráviť príjemný večer na koncerte, hudobnom výlete zo slnečného Ria v rytme bossa novy, na fiestu do barcelonského klubu aj na bašavel na Balkáne spolu s kapelou MIRAMUNDO.
MiraMundo to je exotické spojenie rôznych štýlov od brazílskej bossa novy cez japonskú enku, španielsku buleriu až po reggae. Brazílsky skladateľ Luiz Murá sa vracia s kapelou po tretíkrát do Bratislavy, tentoraz s novým programom, s ktorým vystúpia na viacerých festivaloch v Poľsku, Čechách aj Rakúsku. Vystúpenia tejto skupiny sú nabité hudobnými nápadmi, energiou a hravosťou jednotlivých hudobníkov. Mohli sa o tom presvedčiť aj ich fanúšikovia na koncertoch v Bratislave v predošlých rokoch.
MiraMundo ponúka kozmopolitnú hudbu barcelonských klubov, kde členovia skupiny, pôvodom z Brazílie, Talianska, Mexika a Katalánska, pôsobia. Autor skladieb, Luiz Murá vydal doteraz 3 albumy z nich najznámejší v roku 2012 so švédskou kapelou Unit gitaristu Niclasa Höglinda v Pama Records.

MiraMundo:
Luiz Murá (Brazília) - gitara, spev
Agostino Aragno (Tal.) - husle
Desirée Garcia ( Špan.) - spev
Ernesto Vargas Aquila (Mex.) - basgitara
2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky