Mačky - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Mačky / Cats - svetový muzikálový hit

Nadčasová hudba fenomenálneho Andrew Lloyd Webbera (autor muzikálov Fantóm Opery, Evita či Jesus Christ Superstar), spektakulárna výprava, strhujúca choreografia a samozrejme nezabudnuteľný piesňový hit Memory.
Jeden z najdlhšie hraných muzikálov.Muzikál ktorý ako prvý zlomil všetky rekordy uvádzania na Broadway v New Yorku (takmer 20 rokov nepretržitej produkcie) a vo West Ende v Londýne (21 rokov nepretržitej produkcie - vyše 9000 repríz).Od čias svetovej premiéry sa muzikál Cats - Mačky uviedol vo viac ako 30 krajinách, bol preložený do 15 jazykov a na celom svete ho videlo viac ako 73 miliónov divákov.

Je polnoc... mesiac tajomne žiari.. V starom, zatvorenom obchodnom dome kdesi na predmestí Londýna sa stretávajú mačky.... A nie hocijaké mačky. Mačky, ktoré majú najmenej tri mená, veľmi vznešené a mystické. Mačky, ktoré majú štýl a šmrnc, skrátka Mačky s veľkým M. Obchodný dom sa stal ich tajným domovom, kde každý rok za jasnej noci usporadúvajú tajný a veľkolepý mačací bál. Vedie ich mladý kocúr Mudrlant. Všetky túžobne čakajú na príchod svojho mačacieho proroka Staroslava Vznešeného, ktorý v túto magickú noc dostáva moc, aby jednu z nich za zásluhy a správne prežitý život znovu zrodil v mačacom raji. Preto sa každá mačka snaží povedať svoj príbeh a presvedčiť proroka, že práve ona je tou vyvolenou. Stretávame sa tu s Ťapkou - mačkou domácou, ktorá učí stepovať myši, namysleným a večne nespokojným kocúrom Ram-Tam Tágerom, ktorému podľahne každá mačka nežnejšieho pohlavia, Ctihohodným Brumom, ktorý navštevuje len nóbl londýnske reštaurácie. Mačacie nebo chcú získať aj pojašení mačací zlodeji a akrobati - Mangodžery a Rumbalíza, divadelný kocúr Múz, železničný kocúr Skimbal, či stará, prašivá mačka Grizabella, ktorú tento mačací klan odvrhol pre jej temnú minulosť.
Ktorá mačka sa nakoniec dostane do vysnívaného mačacieho raja? Dozviete sa na predstavení...

Obsadenie:
Grizabella: Katarína Hasprová, Hana Fialová
Múz: Karol Čálik
Staroslav Vznešený: Mojmír Caban, Miroslav Urbánek ml.
Demetra: Andrea Gabrišová, Miroslava Partlová
Bombalerína: Jana Lieskovská, Veronika Prášil Gidová
Ťapka - mačka domáca: Miroslava Drínová, Katarína Hasprová
Dželina / Dobrá kosť: Monika Drgáňová, Lenka Machciníková
Mudrlant / Tigrí Hnev: Laco Hudec-Šubrt, Ján Slezák
Ram Tam Táger: Dárius Koči, Patrik Vyskočil
Mangodžery: Pavel Klimenda, Vladislav Plevčík
Rumbalíza: Romana Dang Van, Simona Machovičová
Skimbal: Dávid Hartl, Peter Makranský
Ctihodný Brum: Martin Hudec, Marcel Mondočko
Jeminé: Zara Prágerová, Natália Hatalová, Natália Baloghová

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky