Lavagance - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Lavagance

Lavagance je indie-popová kapela, ktorá vo svojej hudbe kombinuje prvky popu, indie rocku a elektroniky. Na domácej scéne patrí medzi najvýraznejšie kapely, fanúšikovia si jej vystúpenie mohli vychutnať na mnohých koncertoch, festivaloch a predskakovali aj svetovým formátom ako Duran Duran, Depeche Mode či Mando Diao. Pred dvanástimi rokmi vydala svoje prvé EP Back to Attraction, pričom najviac zarezonovala skladba Miles. O rok nato prišiel druhý štúdiový album Orthodox Experience. Ďalej nasledovali I Like This Temper, Divine Darkness a posledný album Halfway to the grave (2015). Skupina Lavagance získala za svoju hudbu niekoľko cien Aurel.

Talkshow DJs sú Andreas a Hadík, teda polovica bratislavskej indierockovej kapely Talkshow, ktorá má na konte dva albumy, nám naloží svoju obľúbenú muziku. Večer sa predstavia ako selektori, ktorí zahrajú pestrý výber od elektra až po pop.

skb je DJ, ktorého vycibrený vkus sa už osvedčil na viacerých indie párties a tak niet pochýb, že na Indietronice sa postará o chytľavý set. Tento špecialista na remixy indie skladieb a redaktor rádia TLIS si pripraví výživný výber, s ktorým poteší nejednú tanca-chtivú dušu.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky