Krst CD Ballerina - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Krst CD: Ballerina

Srdečne Vás pozývame na krst debutového albumu BALLERINA mladého slovenského hudobného skladateľa OLIVERA NOSACZYNSKÉHO BOHOVIČA. Krst sa uskutoční v utorok, 19.septembra 2017 o 20:00 v príjemných priestoroch Kafe Scherz, za účasti autora a dvoch výnimočných hostí, krstných otcov albumu. Sú nimi : celosvetovo uznávaný, moldavský hudobný skladateľ EUGEN DOGA a známy slovenský spevák, hudobník a fotograf PETER NAGY, ktorý je zároveň autorom grafiky titulnej strany CD.

Oliver Nosaczynski Bohovič
Je mladý slovenský skladateľ, multiinštrumentalista a spevák. Narodil sa 22.2.1992 v Bojniciach.K hudbe ho priviedli rodičia vo veku 10 rokov kedy začal navštevovať hodiny keyboardu a spevu. Neskôr študoval hru na gitaru u dvoch renomovaných slovenských hudobníkov - Henryho Tótha a Andreja Šebana, u ktorého študoval aj hudobnú teóriu a kompozíciu. Lásku k spevu objavil na hodinách u slovenskej speváčky a šansoniérky Aleny Čermákovej.
V súčasnosti žije a tvorí v okolí Banskej Štiavnice. Skladá hudbu pre rôzne projekty ako napríklad pre popových interpretov, počítačové hry a filmy. Má vlastný sólový projekt s ktorým vystupuje so svojimi skladbami pre klavír a gitaru. V máji roku 2016 vydal debutový EP album obsahujúci viaceré žánre vrátane inštrumentálnych skladieb, filmovej hudby, hudby pre počítačovú hru alebo jazzovú pieseň. Pracoval pre popredného svetového vývojára online počítačových hier, slovenskú firmu Pixel Federation. Zložil pre ňu soundtrack k populárnej hre Emporea: Realms of war & magic. Zúčastňuje sa aj rôznych prestížnych celosvetových súťaží skladateľov. Úspechy zožal napríklad v inštrumentálnej kategórii UK songwriting contest (2xfinále) a 1.miesto pre krajinu Slovensko získal na súťaži Ravel Association v Talianskom Bergame. Jeho tvorbu charakterizujú silné melódie a hudobné témy ktorými dokáže vystihnúť širokú škálu emócii.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky