Koncert Mireille Mathieu - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Koncert Mireille Mathieu

Legenda svetového šansónu, francúzska speváčka Mireille Mathieu príde opäť koncertovať do Bratislavy. Rodáčka z Avignonu zaspieva svoje najznámejšie piesne, ktoré milujú fanúšikovia na celom svete. Jej minuloročný bratislavský koncert bol vypredaný v rekordnom čase.
Charizmatická francúzska šansoniérka Mireille Mathieu začala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, za tento čas stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovať po celom svete.
Mireille Mathieu je priamou nástupkyňou ikonickej Edith Piaf. Fanúšikovia si ju zamilovali vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka jej typickému účesu, krátkou ofinkou, ktorá sa stala vo svojej dobe módnym hitom. Spolupracovala napríklad s hviezdami ako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones alebo Paul Anka. Všeobecne je považovaná za najvýznamnejšiu súčasnú šansónovú speváčku.
Aj tento rok určite poteší svojich fanúšikov tým najlepším zo svojho repertoáru, brilantným hlasom a skvelým sprievodným orchestrom.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky