Keiji Haino JP, Hlukár SK - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Keiji Haino JP, Hlukár SK

Prvé podujatie zimnej sezóny v A4 zaháji gitarový veterán z Tokia. Mysteriózny hudobník, psychedelickým rockom, free jazzom, noisom, drónmi aj elektronikou ovplyvnený milovník hluku a dlhovlasý excentrický pesničkár, večne ukrytý za sklami tmavých okuliarov: jedno z najzvučnejších mien japonského undergroundu znie už niekoľko dekád Keiji Haino (1952). Desať rokov ubehlo ako nič a zaslúžilý gitarový veterán sa z Tokia vracia do A4, aby nás opäť zhypnotizoval svojím nekompromisným zvukovým rituálom.
Slovenskú scénu dôstojne zastúpi intenzívnym elektronickým setom z rôznych krabičiek Hlukár, dlhoročný sólový projekt experimentátora Petra Kerekeša (Vritti, Aidan Zaal, Hluková sekce a i.).
Pondelková atmosféra sa bude odvíjať od veselých tónov živých nástrojov a jazzu k funku a hip hopu a cez nekonečné vody elektroniky privítame dávkou pozitívnej energie prvé ranné svetelné lúče. Výber tých najlepších skladieb doplnených jemným praskaním vinylu. Užime si spoločne príjemnú noc a hudbu plnú života a dobrej nálady : )
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky