Intergalactic Lovers & Lee Anderson - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Intergalactic Lovers & Lee Anderson

Elektro-rockoví Intergalactic Lovers z Belgicka prichádzajú do Bratislavy s tretím albumom Exhale. Support im budú robiť folk-bluesoví krajania Lee Anderson.
Cesta k tretiemu albumu Intergalactic Lovers bola dlhá a náročná, a to doslovne. Belgická kapela vytvára svoju zvukovú identitu s ozvenou starých The Cure takmer desať rokov. Za ten čas stihla dať dokopy tri albumy, z toho jeden za múrmi polorozpadnutej továrne v meste Aalst medzi Ghentom a Bruselom, a druhý už v spolupráci s veľkým vydavateľstvom Warner.
K svojmu údernému elektro-rocku v štýle Interpol a Yeah Yeah Yeahs sa Intergalactic Lovers opäť nadýchli 15. septembra. Vtedy vyšla ich tretia štúdiová nahrávka s názvom Exhale. Kapela ju uvádza dvojicou klipov k piesňam Between the Lines a River.
Pre Intergalactic Lovers bude 13. november už druhou návštevou Slovenska a veria, že tentokrát s úspešným koncom. V roku 2015 im totiž vystúpenie na Grape festivale zhatila búrka. Ich klubové vystúpenie vo Fuge podporia blues-folkoví krajania Lee Anderson s hudbou, ktorá je pohladením pre uši, ale dokáže pripomenúť bôľ na duši. Koncert je súčasťou programu Medzinárodného filmového festivalu v Bratislave.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky