Indietronica - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Indietronica

Hovoríme áno indie music, súčasnej elektronike a ich parádnemu spojeniu! Príď sa nakaziť našim párty optimizmom a vychutnať si koncert mladej indie-rockovej kapely Says, ktorá rozbalí svoj debutový album. Svoje vychytávky zase prinesie ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto.

Says
je mladá slovenská indie-rocková skupina, ktorá začiatkom roka dokončila tvorbu svojho debutového albumu Recollection. Štvorica hudobníkov vo svojich skladbách spája prvky rôznych hudobných žánrov vrátane indie, dream-popu či temnejšej elektroniky. Ak máte radi melancholickú atmosféru elektronických nahrávok, a zároveň je vám blízka gitarová hudba, zaručene si prídete na svoje. Says ste mohli počuť napríklad na Pohode, Demovnici_FM či v projektoch ako Sofar Sounds a Balcony TV.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je ostrieľaná dvojica DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky