Indietronica - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Indietronica

Hudobná noc, na ktorej budeme inhalovať čerstvú dávku indie music a súčasnej elektroniky! Svoj nový album predstaví indie-rock’n’rollová kapela Swan Bride a výber od znamenitých klubových klasík až po súčasné legendy nám ponúknu DJi skb a Pavlovna.

Swan Bride
je indie-rock’n’rollová kapela, ktorá na radosť fanúšikov vydala pred letom album Timelines. Teraz ho predvádzajú naživo a my nebudeme vynechaní! Tejto skupine, ktorá sa nebojí miešať rôzne žánre, spraviť rámus a kričať tak nahlas ako je nutné, aby poslucháči vedeli, čo má na mysli, bude patriť októbrová Indietronica. Swan Bride sa na domácej scéne objavila v roku 2007, kedy vydali debutové EP Monsters In Your Drawers. Odvtedy im vyšli dva štúdiové albumy 2 (2010) a Swan Bride (2012), pred dvomi rokmi k nim pribudlo EP Swan Songs. Vystupovali nielen doma, ale aj v zahraničí, predskakovali Marilynovi Mansonovi, The Foals či The Horrors.

skb
je DJ, ktorého vycibrený vkus sa už osvedčil na viacerých indie párties a tak niet pochýb, že na Indietronice sa postará o chytľavý set. Tento špecialista na remixy indie skladieb a redaktor rádia TLIS si pripraví výživný výber, s ktorým poteší nejednú tanca-chtivú dušu.

Pavlovna
je mladá DJka, ktorej hudobný vkus silne (zde)formovali 60. až 90. roky a kapely Joy Division, Lovin Spoonful, Gorillaz či Depeche Mode, ale neodolá ani novším kúskom ako Skip&Die alebo Kasabian. Či už máte radšej notoricky známe indie skladby alebo menej známe piesne a nebránite sa širokospektrálnosti, prídete si na svoje.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky