Hudba sveta - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Hudba sveta

Párty glóbus, ktorý roztočí muziku celého sveta! Ochutnajte hudobné kuchyne rôznych kútov sveta vo svižnom chode. Poriadne okorenenú zmes žánrov nám navarí kapela Gonsofus a svoje sety budú porcovať DJi Gadjo.cz a Dr. Balkan.

Gonsofus
je medzinárodný hudobný projekt dvojice Sashu Mamaeva a Gábora Tokára. Títo dvaja multiinštrumentalisti zakaždým zostroja jedinečné, vysoko energické vystúpenie plné kreativity, v ktorom okrem hudobných nástrojov využívajú aj efektívne loopovanie. Vo svojom štýle kombinujú reggae, dub, hip-hop, afrobeat a ďalšie príbuzné žánre. Gonsofus má za sebou dva albumy, tri EP a sedem úspešných európských turné po celej Európe.

Gadjo.cz
je DJ, ktorý so sebou prinesie žánrovú drzosť a divokú hudbu, ktorej však nechýba duša. V jeho originálnom podaní vedľa seba tancujú world music, gypsy, balkan, mexická cumbia či electro swing. Gadjo.cz už viac ako 15 rokov pumpuje tanečnú vášeň do davov na českých, ale aj európskych festivaloch aj kluboch či súkromných oslavách.

Dr. Balkan (CZ)
je člen audiovizuálnej crew Bassta Fidli Crew atestovaný na terapiu balkánskymi rytmami. Špecialista na pohybové ťažkosti, nehybnosť kĺbov a rytmickú gymnastiku vás vylieči svojou originálnou zmesou balkánskych rytmov, world music aj melódií zo Slovácka.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky