Hudba bez hraníc - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Hudba bez hraníc na Mágio pláži

Magio pláž, pláž kultúry a oddychu, prichádza v roku 2017 so sériou pravidelných štvrtkových koncertov, ktoré budú mixom štýlov a žánrov v zmysle celosvetovej iniciatívy #DoWhatYouCant. HUDBU BEZ HRANÍC prináša na pláž TELEFÓN BEZ HRANÍC – SAMSUNG GALAXY S8/S8+. Rovnako, ako hudobný koncept prekračuje hranice hudobných štýlov, technológie Samsungu búrajú hranice užívateľských možností.

Lavagance je slovenská indie popová kapela. V súčasnosti pôsobí najmä v Bratislave v zložení Marek Rakovický - vokály, gitara, Vincent Susol - basgitara, Viliam Bujnovský - klávesy, Robert Dando - bicie a Mario Smashing - gitara, klávesy.

From Our Hands je slovenská punkrocková hudobná skupina, ktorá bola založená 1. januára 2007 v Bratislave na pozostatkoch zoskupenia Trans Panama. Zakladajúci členovia Matej Hoťka, Matej Turcer a Miroslav Šimonič vzali na post basgitaristu talentovaného Richarda Klima, ktorý predtým pôsobil v kapele Lastheroes. Frontman kapely Matej Hoťka je známy aj z pôsobenia v slovenskej kapele Hex.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky