Halloween Rock Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Halloween Rock Night

Halloween ako sa patrí! Z večného spánku sa prebudia zombíci, klubom sa budú prechádzať kostlivci a večer si dajú zraz čarodejnice. Strašidelne dobrú párty odpáli kapela Got Blue Balls a zaostávať nebudú ani DJi. Spoza gramcov nás budú hrýzť rockové či rock’n’rollové selekcie členov kapely Talkshow a DJa Krta.

Got Blue Balls
je mladá punk-rock’n’rollová kapela, ktorá po obmene zloženia vydala pred dvomi rokmi nový album Counting the Days a následne sa vydala na anglické turné. Pre Got Blue Balls to však nie je žiadna nová situácia, už predtým vystupovala v európskych krajinách a svoju hudbu predviedla na niektorých významných festivaloch v strednej Európe. Na konte má tiež nominácie na hudobných cenách Radio Head Awards. Svoj debutový rovnomenný album vydala pred šiestimi rokmi.

Talkshow DJ set
Andreas a Hadík, teda polovica bratislavskej indierockovej kapely Talkshow, ktorá má na konte dva albumy, nám naloží svoju obľúbenú muziku. Večer sa predstavia ako selektori, ktorí zahrajú pestrý výber od elektra až po pop.

Krto
je ostrieľaný DJ, ktorý ponúkne súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V jeho sete nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky