Funky Beats1 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Funky Beats

Hudobná láva, ktorá zapáli aj to najlenivejšie tanečné drevo! Našim klubom budú tiecť horúce párty rytmy funku, soulu, disca či RnB. Do tanca bude vyhrávať kapela Playground, hudobný projekt Funkadelic Brothers a DJi Mishek a Koki.

Playground
je hudobná skupina so speváčkou Martinou Šišmovou, ktorá si podmanila mnohé pódia svojimi tanečnými funky-soulovo ladenými songami. Jej show je nabitá energickým groovom i ladným podaním starých overených klasík, a to nielen 80. rokov. Skupina momentálne ladí svoj autorský počin a chystá sa ho zvečniť.

Funkadelic Brothers
sa volá hudobná formácia okolo stáleho dua Dj Koki – Matthew.Sax. Jej doménou je moderná tanečná hudba 21. storočia a spojenie DJingu s jazzovým hraním sľubuje jedinečný zážitok. Formácia využíva samplovanie v reálnom čase, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku improvizácie v žánroch jazz, funk a soul.

DJ Mishek
patrí k legendám na DJskej scéne, veď by aj nie, keď hrávať začal ešte v minulom tisícročí. Najprv si ho získala house music, ale dnes osciluje medzi pestrým vejárom žánrov. V jeho setoch tak nájdete funk, nu-jazz, broken beat či klasický hip-hop, a poslucháčov rád poteší aj raritnými nahrávkami zo 60. a 70. rokov. Jeho veľkým plusom je, že v hraní odráža aj chúťky tancujúceho publika a má za sebou veľkú zbierku, ktorú tvorí viac ako jeden a pol tisíc vinylov. Za sebou má stovky vystúpení doma i v okolitých štátoch.

DJ Koki
sa nám večer nepredstaví len s Funkadelic Brothers, ale aj za mixpultom. DJ Koki, ktorý má bohaté skúsenosti z klubových i festivalových podujatí, napriek využívaniu moderných technológii ostáva verný hraniu z vinylov. Nechajme sa prekvapiť, čo nám pripraví tento raz.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky