Ewa Farna v Bratislave - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Ewa Farna v Bratislave

Úspešná česko-poľská speváčka Ewa Farna po dlhšej dobe zavíta na Slovensko. V poslednú novembrovú stredu odohrá so svojou kapelou koncert v bratislavskom Ateliéri Babylon. Jej predskokanom bude mladý český pesničkár Thom Artway a hosťom David Stypka, ktorý s Ewou zaspieva ich krásny spoločný duet Dobré ráno, milá.
Talentovaná 24-ročná speváčka patrí na českej i poľskej scéne k najvýraznejším hudobným osobnostiam novej generácie. Na konte má osem albumov, desiatky videoklipov a spolupracovala s významnými českými i poľskými hudobníkmi. Bola taktiež historicky najmladšou českou (Česko Slovenská SuperStar) i poľskou porotkyňou (X Factor).
Koncert v Ateliéri Babylon 29. novembra bude jej jediným samostatným koncertom na Slovensku v rámci tohtoročnej jesene. "Strašne sa na to teším, lebo je pravda, že na moje koncerty v Poľsku a Česku často chodia aj fanúšikovia zo Slovenska a teraz po dlhej dobe prídem ja za nimi. Pripravili sme si dlhší set, okrem singlov zahráme aj skladby, ktoré normálne nehrávame. A keďže nie sme tentoraz obmedzení hodinovým vystúpením, tak sa s fanúšikmi aj viac porozprávam, aby si to naozaj užili, lebo ktovie kedy sa zase stretneme," povedala sympatická brunetka v rozhovore pre agentúru SITA.
Na Slovensku sa v poslednom období stala obľúbenou jej skladba Všechno nebo nic, ktorú naspievala ako titulnú pesničku k úspešnému filmu Evity Urbaníkovej. Nás v redakcii však viac zaujala jej spolupráca so spomínaním Davidom Stypkom, ktorý je veľkým lákadlom blížiaceho sa koncertu, a tiež úplne čerstvá novinka v podobe vianočnej pesničky Vánoce na míru.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky