Electro Swing Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Electro Swing Night

Lahodné spojenie šantivého swingu z 30. rokov a klubovej elektroniky súčasnosti! Nechajte sa ovládnuť energiou tančiarne, ktorá rozhúpe vaše boky v rytme hravých rytmov. Electro-swingový koncert odpáli kapela White Melon a do tanca zahrajú aj DJi Mr. Lee Roy a Stell The HepCat.

White Melon
je mladá kapela z Trnavy, ktorú tvorí šestica talentovaných hudobníkov. Jej alfou a omegou je energický electro swing, pri ktorom žiadny poslucháč nezostane len tak sedieť. Ich piesne z rokov minulého storočia sú pretkané hudobnými kreáciami, doplnené o elektronické prvky a nezameniteľný hlas speváčky.

Mr. Lee Roy (AT)
je DJ, ktorý obohacuje kúzlo hudby 20. a 30. rokov o súčasné beaty. Mr. Lee Roy, ktorý patrí do známeho projektu Cirque de la Nuit, vo svojich setoch mieša rôzne žánre od klasického electro swingu až po moderný ghetto funky a blues, ale nájdete u neho aj vplyvy z Balkánu. Jednoducho energická párty bomba!

Stell The HepCat
je DJka, ktorá vo svojich setoch hravo kombinuje hot jazzové kúsky éry zlatej éry, melódie big bandov a úžasných černošských interpretov, no aj energický neoswing a melodický electroswing.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky