Electricity w B-Complex - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Electricity w/ B-Complex

Poriadne silná dávka klubovej energie priamo do našich uší! Nabite sa kvalitným drum&bassom, zlomenými beatmi či technom, ktoré budú počas noci pumpovať traja ostrieľaní DJi B-Complex, Jimmy Pé a Kevi Anavi.

B-Complex
je projekt talentovanej producentky Matie, ktorá k štandardne silným stránkam drum&bassu pridáva chytľavé melódie a “hru s farbou” sprievodných zvukov a harmónií. Vďaka veľmi úspešnému songu Beautiful Lies, ktorý vyšiel na labeli Hospital Records, sa jej podarilo preraziť aj za hranicami Slovenska. Tento úspech nasledovali ďalšie releasy na labeloch Santorin a Spearhead a pozvanie na Hospitality in Matter v roku 2009, kde mohla ukázať svoje schopnosti pokuté hraním na párty doma a v Česku. Odvtedy si ako medzinárodne známa DJka zahrala v UK, Švajčiarsku, Nemecku, Holandsku, Austrálii či na Novom Zélande.

Jimmy Pé
je kreatívny prieskumník zlomených beatov, ktorý v súčasnosti patrí medzi najvychytenejších interpretov elektroniky u nás. Jimmy Pé má na konte debutový album Insomnia a viacero EP a remixov, najnovším kúskom je Masika EP. Vystúpil na viacerých festivaloch, získal cenu Radio_Head Awards, predskakoval menám ako Daedelus či DJ Gaslamp Killer a vyhral DJskú súťaž Red Bull Thre3style.

Kevi Anavi
je DJka a producentka, ktorá má na konte EP Lost Frequencies. Jej produkcie sa vyznačujú minimálnymi beatmi, šokujúcimi zvukmi a rollujúcimi basovými linkami v kombinácii s emocionálny či temným spevom. Kevi je však aj známa DJka, ktorá svoje úderné sety roztočila v mnohých kluboch po celom Slovensku, ale aj v UK, Česku, Rakúsku a Nemecku.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky