Earth - Deň na zázračnej planéte - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

EARTH: DEŇ NA ZÁZRAČNEJ PLANÉTE
Earth: Deň na zázračnej planéte
Originálny názov: Earth: One Amazing Day
Žáner: dokumentárny, rodinný
Dĺžka (min.): 95
Povodne znenie:
Premiéra: 02/11/2017
Prístupnosť: U
Režisér: Christopher Landon
Hrajú: Komentár v originálnom znení: Robert Redford, Jackie Chan, V českom zmení: IvanTrojan
Krajina pôvodu/Rok: USA 2017
V produkcii BBC Earth vzniklo očakávané pokračovanie filmu Earth - Earth: One Amazing Day, ďalší obrazový i obsahový filmový skvost so špeciálnymi hrdinami: mláďatkom zebry - snažiacim sa prekonať rozvodnenú rieku, pandou – ktorá usmerňuje svojho hravého potomka, rodinou vorvaňov – vo svojej obľúbenej „zvislej“ spacej podobe, leňochodov - túžiacich po láske a mnoho ďalších.
Počas jediného dňa, budete putovať spolu so slnkom, od najvyšších hôr k tým najvzdialenejším ostrovom, z hĺbok exotickej džungle až do labyrintov veľkomiest. V každom kúte Zeme nájdete fascinujúcich obyvateľov, k dobrodružstvám ktorých sa vďaka revolučnej technológii dostaneme bližšie, než ste si dokázali predstaviť.
Filmári z BBC už veľakrát predviedli, že dokážu zachytiť zázraky prírody lepšie než ktokoľvek iný. Škatuľka „dokumentárny film“ sa pre ich Earth2 asi naozaj celkom nehodí. Chvíľami je to totiž dráma, chvíľami romantická komédia, niekedy western a celý čas – výborný rodinný film.
Všetky tie divoké šelmy v Keni, plazy na tichomorských ostrovoch, pandy v čínskej džungli, zebry v Botswane, medvede, žirafy, vorvane, leňochody, tučniaci, kolibríky, myšky, sovy, opičky a nakoniec človek, sa vo finále zlievajú do jedinej ódy na život, ktorá rozosmeje každé dieťa a dojme dospelého...
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky