Dynamic Soul ft. Wnchnz & Neusanf - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Dynamic Soul ft. Wnchnz & Neusanf

DJ wnchnz predstavuje pod značkou Popular DJs novú noc pre každého, kto má rád kvalitnú hudbu a jej hlbšiu podstatu. Najlepší výber house music v meste od Chicaga cez Michigan až po Bratislavu. Za djským pultom budete počuť pravidelne Michal Wnchnz.

Peter Nemsovsky aka Neusanf je DJ a začínajúci producent zo Skalice, vytrvalý organizátor a propagátor miestnej klubovej kultúry, v minulosti známy aj ako Dj Pepek (Dj Pepek aka Neusanf). Vystupuje pod hlavičkou lokálnej OFF Only For Fun crew. Prvý krát si na akcii zahral začiatkom roka 2009 v priestoroch skalickej orlovne, kde bol ešte donedávna rezidentom elektronických podujatí.

Po niekoľko ročnom experimentovaní na poli drumandbassu mu nakoniec učarovali rovné beaty. Momentálne sú jeho sety prevažne houseovo ladené, v hudbe však rád hľadá a objavuje nové obzory, cudzími mu preto nie sú ani štýly ako Afrohouse, UK Garage\Jackin a Downtempo. Zastáva názor, že pri hudbe nie je rozhodujúci konkrétny žáner, ale atmosféra, ktorú hudba vytvára, a energia, ktorá z nej vyžaruje.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky