Dvojkoncert INEKAFE & BUTY - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Dvojkoncert INEKAFE & BUTY

Zažite výnimočné česko-slovenské spojenie popu, panku a rocku nabite energiou a skvelou hudbou. Tešíme sa na vás pod holým nebom amfiteátra v Senci na dvojkoncerte Ine Kafe a Buty. Príďte sa zabaviť a vychutnať si tento jedinečný hudobný zážitok.
Senecký amfiteáter toto leto opäť ponúkne nevšedné koncertné spojenie interpretov. Na jednom pódiu 3. augusta zahrajú kapely Buty a Inekafe, vďaka ktorým sa na jednom mieste stretnú fanúšikovia rôznych generácií a hudobných žánrov.
Kapela sa podľa neho teší aj na to, že vystúpenie bude open-air, a pritom nepôjde o festivalové hranie, ale o akciu, ktorá má bližšie k samostatným koncertom s množstvo skalných fanúšikov. "Hranie po holým nebom má svoje čaro isto nielen pre nás, ale aj pre ľudí. Vonku je teplo a po zimnej klubovej sezóne je to príjemná zmena. Kontakt s publikom je základ, na ktorom fungujeme," dodáva Vratko Rohoň.
Skupina vznikla už v roku 1986, zakladajúcimi členmi sú Richard Kroczek a Radek Pastrňák, ktorí spolu s Petrom Vavříkom, Milanom Strakom a Davidom Strakom tvoria súčasné zloženie kapely. Hity Buty ako František, Jedno ráno, Tramtáryje, či Mám jednu ruku dlouhou medzi fanúšikmi doslova zľudoveli a určite zaznejú aj na koncerte v Senci.
Obe kapely si plánujú koncert užiť a veria, že sa k nim fanúšikovia pridajú. "Kapelu Inekafe samozrejme poznám, je priamočiara a jasná a určite bude dobre pracovať s davom ľudí. Pokiaľ budeme vystupovať po nich, tak to nebudeme mať ľahké," uzatvára s úsmevom.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky