Dubová psychóza - Uprising Festival Official Warm-up - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Dubová psychóza - Uprising Festival Official Warm-up

Príďte sa naladiť na netrpezlivo očakávanú slovenskú reggae udalosť roka - Uprising festival!! Baviť vás budú českí Raggaultras crew, trnavskí Respect vibration sound a bratislavskí DUB Settlers HiFi v plnej soundsystem zbroji!

RAGGAULTRAS (CZ)
Český soundsystem pôsobiaci na scéne už 10 rokov. Za tento čas stihli rozozvučiť nespočetné množstvo akcii a festivalov. Pricestujú v plnej zostave - Bradoshky, Hsk, a Jayah a naservírujú vám selekciu pozostávajúcu hlavne z reggae, digital reggae, steppas, dubu, či rootstepu.

DUB SETTLERS HIFI (SK)
je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.

RESPECT VIBRATION SOUND (SK)
Jeden z najznámejších slovenských soundov, ktorý určite netreba predstavovať, keďže scénou hýbu už od roku 2003. Majú za sebou hromadu jedinečných dubplatov a bohaté pôsobenie doma aj v zahraničí na vlastných akciách, či ako hostia. U nás tentokrát zahrajú v zostave Rastanna a Abnorman.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky