Divokej Bill Tsunami tour SK 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Divokej Bill Tsunami tour SK 2017 - Bratislava

Divokej Bill v plnej paráde na záverečnom koncerte vrámci DIVOKEJ BILL TSUNAMI TOUR SK v Bratislave v Majestic Music Club! Predkapela - Ewelin.
Štvorročné čakanie na novú, v poradí siedmu štúdiovku kapely Divokej Bill, ktorá vlani oslávila plnoletosť, teda 18 rokov na scéne, sa skončilo. Album s názvom Tsunami pribudol do bohatej diskografie obľúbenej partie Billov tento rok v máji.
Okrem spomínaného singla fanúšikovia nájdu na albume 11 ďalších typicky Billovských vypaľovačiek, okamžite rozpoznateľných vďaka hlasu lídra Vaška Bláhu, gitare Romana Procházku, husliam Adama Karlíka či akordeónu Martina Pecku.
Tucet nových piesní nahrávali Billovia v úvode tohto roka. Autorsky sa na nich najviac podieľali Vašek Bláha a Roman Procházka. Celkové aranžmány sú ako vždy spoločným dielom celej kapely a veľkou mierou prispel taktiež producent Pavel Karlík. Okrem zvyčajného nástrojového zloženia sa naviac môžeme tešiť v niektorých piesňach aj na fúkaciu harmoniku v podaní banjistu Jacka, Jurdov kontrabas alebo na sláčikové pasáže, ktoré má na svedomí Apollon Quartet a započujete aj syntetické zvuky.
Nový album kapela predstavila naživo na českom koncertnom turné Divokej Bill Lobkowicz Tour 2017. Ako to Divokej Bill má vo zvyku, neobíde ani svojich slovenských fanúšikov. Na jeseň 2017 odohrá nové piesne na slovenskom Divokej Bill Tsunami Tour, ktoré sa začne 9. novembra v Trenčíne a skončí sa 1. decembra v Bratislave. Na Slovensko sa tešíme. Už sme tu dlho neboli. Sme po turné dobre rozohraní a plní sily . Budeme hrať nové „pecky“ i staré „peklá“. Dorazte, uvidíte, že nebudete ľutovať, odkazuje Divokej Bill svojim slovenským fanúšikom.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky