Deň otvorených dverí v SND 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Odhaľte divadelné tajomstvá na Dni otvorených dverí SND!

Viete, ako dlho sa zmýva divadelný mejkap? O čom sa v zákulisí najviac klebetí? Čo jedia účinkujúci na javisku pri predstieranej opulentnej hostine? Ako dlho sa herci učia texty a ako dlho si ich pamätajú? Alebo kto vám v SND naservíruje najlepšiu kávu?
To všetko (a ešte oveľa viac) vám odhalíme už 9. septembra 2017 od 10:00 na Dni otvorených dverí SND!
Stretnite sa aj vy osobne s hercami, tanečníkmi a spevákmi - s ľuďmi, ktorí pre vás (takmer) každý večer „vyjdú s kožou na trh“ len aby mohli počuť váš potlesk. Ani tento rok nebude chýbať autogramiáda na ktorej môžete získať podpis od vášho obľúbeného umelca, tešiť sa môžete aj obľúbené workshopy, či prehliadky priestorov a častí divadla, kam noha diváka bežne nevstúpi. Odhalíme vám naše tajomstvá a vezmeme vás doslova do „divadelnej kuchyne“.
Bohatý program počas Dňa otvorených dverí doplní aj niekoľko predstavení – milovníkov Činohry nepochybne potešia inscenácie Elity a Mercedes Benz, nadšenci tanca by si zas určite nemali dať ujsť jeden z najnavštevovanejších titulov - klasický balet P. I. Čajkovského Labutie jazero. Na detských divákov sa už teraz teší obľúbený moderátor a herec Martin Vanek, ktorý ich prevedie svetom populárnych operných diel v premiérovom titule Z opery do opery.
Navyše, v priebehu Dňa otvorených dverí budete mať možnosť zakúpiť si vstupenky na repertoárové predstavenia Činohry, Opery a Baletu SND s výnimočnou 10% zľavou. Druhá septembrová sobota tak návštevníkom ponúkne nielen príjemné zážitky, ale aj príležitosť nakúpiť vianočné darčeky či potešiť seba a svojich blízkych vstupenkami na predstavenia SND.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky