Dúhový PRIDE Bratislava - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Dúhový PRIDE Bratislava

Už 7. ročník tradičného festivalu Dúhový PRIDE Bratislava sa uskutoční 19. augusta 2017 od 13:00 na Hviezdoslavovom námestí. PRIDE je pestrofarebnou prechádzkou ulicami Starého mesta počas ktorej sa k LGBTI ľuďom pridávajú ich rodiny, priatelia, kolegovia a známi, aby ukázali, že ide o úplne bežných ľudí na Slovensku, ktorí chcú mať rovnakú šancu ako všetci ostatní udržať si zdravie, ísť si za šťastím, zarobiť si na živobytie, byť v bezpečí vo svojej krajine a starať sa o tých, ktorých milujú. Hlavným cieľom podujatia je podpora viditeľnosti komunity lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí v ich plnej rozmanitosti na Slovensku.

Podujatie bude moderovať Ludwig Bagin a headlinerom bude slovenská skupina Puding pani Elvisovej. Konkrétne informácie o programe a partneroch podujatia budú obsahom druhej tlačovej správy tesne pred jeho konaním. Promo video.
Na východnom Slovensku sa aj tento rok uskutoční PRIDE Košice, ktorý 2. septembra 2017 príde s témou sebaprijatia pod heslom „Som, kto som“.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky