CrimeZone 1 with Volume Plus - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
CrimeZone #1 with Volume Plus

Tentokrát sa môžete tešiť na poriadny náklad DnB, ktorý rozhýbe každého v UHU klube, na Šafárikovom námestí. Vytvárame miesto pre každého kto má záujem kvalitne sa zabaviť v spoločnosti lámaných beatov a super ľudí. Je jedno, či si fajnšmeker čo si dupká na pulzujúce Deepy, tvrdý Neuro punkáč, alebo Jump Up junkie, tu garantovane prídeš na to svoje.
Večer začne špeciálnym techno setom mladého RYLLOW-a a ďalej bude pokračovať vo veľkej sále klubu UHU. Tam budete mať možnosť si vypočuť tú najlepšiu selekciu všetkých subžánrov Drum & Bass. Istia to predstavitelia všetkých kútov Bratislavskeho podsvetia ku ktorým sa pripojí aj medzinárodne stíhaný Volume Plus!
V UHU klube na Vás budú čakať profesionálni barmani, akciové drinky a ovocie, ktoré bude prichystané pre všetkých, ktorý si budú chcieť doplniť energiu. Novinkou je taktiež opätovné vstupné v podobe symbolických 1.99 eur. Tie zaplatí návštevník v prípade, že opustí areál a bude sa chcieť vrátiť na miesto činu. Toto opatrenie vzniklo z dôvodu častých komplikácií, ktoré sa diali pred areálom klubu, respektíve v jeho tesnej blízkosti. Preto sme sa v prvom rade snažili zariadiť všetko tak aby nebolo potrebné opustiť areál klubu v priebehu večera čo znamená, že fajčenie je vnútri samozrejme povolené.
Nenechajte si ujsť tento večer kde vás čaká zastúpenie top DJov, priateľská atmosféra a masívny sound system! Čoskoro zahájime súťaž o vstupy, v ktorej budete mať príležitosť vyhrať 2+2 lístok. V neposlednom rade chystáme aj DJ contest, ktorého víťaz bude mať príležitosť ukázať svoj talent v sobotu 14.Októbra.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky