Chiki Liki Tu-a, Slam Poetry, Andrej&Michal - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Chiki Liki Tu-a, Slam Poetry, Andrej&Michal

6. narodeniny British Rock Stars oslávi vo veľkom štýle. Chiki Liki Tu-a sľubujú doteraz najväčšiu narodeninovú žúrku Britishu. Koncert to bude exkluzívny, kapacita koncertky Britishu je len niečo cez 130 ľudí!

CHIKI LIKI TU-A
Kapelu Chiki Liki Tu-a azda netreba nikomu predstavovať. Slovenská undergroundová legenda je na scéne už 22 rokov, na konte má vyše 1200 koncertov v 15 krajinách, účasť na festivaloch ako Sziget, Pohoda či Colours Of Ostrava, hity ako Kristína, Kuca Paca, Láska moja de si, Monte Carlo, Ďakujem, Milenka či DPH, získali rádiohlavu za album roka 2015 a sú zrejme najúspešnejšou domácou alternatívnou kapelou. Chiki liki tu-a sú Martin Višňovský (spev, basgitara), Ľuboslav Petruška (gitara) a Tomáš Višňovský (bicie).

SLAM POETRY / poézia naživo / poézia okamihu
V spolupráci s literarnyklub.sk sa predstavia najlepší slameri zo Slovenska a Česka. Nevieš čo je slam poetry? Príď a zaručene sa zamiluješ.

ANDREJ&MICHAL
Je nový projekt pesničkára a herca Andreja Remeníka, ktorý si k sebe prizval trojicu Michal Kinik (husle), Michal Goňa (bicie, perkusie, elektronika) a Michal Fiantok (basgitara). Andrej&Michal hrajú indie-folk šmrncnutý rapom.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky