Behind the House feat. Thomas Dexter & Wnchnz - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Behind the House feat. Thomas Dexter & Wnchnz

Jeho začiatky siahajú do roku 2006, kedy sa on začal zoznamovať s pojmami ako groove, vocal a to všetko v oblasti house music.Bol označovaný ako najmladší z dj-ov hrajúcich funky a vocal house na Slovensku, a jeho ortodoxný postoj k hudobného štýlu vyvolal niekoľko búrlivých reakcií z radov dj-ov.
Jeho nekompromisný postoj k hudbe mu priniesol uznanie medzi najznámejšími predstaviteľmi, ktorí hrali house na Slovensku, veľké množstvo hraní na súkromných a brandových parties.
Jeho prepojenie s Braňom djom, kedy po vypočutí jeho prvotného setu mu zabezpečilo podporu spoločne s djmi Cafe Del Fun (DJ Carlo, DJ Truhlik). Jeho djská osobnosť sa neustále profilovala a nedala sa ovplyvniť silnou vlnou komercializácie housu. Počas odohrania množstva akcií sa naozaj vycibrila jeho orientácia na house music a do jeho portfólia sa dostávali hlavne LP platne z vydavateľstiev Defected a Purple music.
Tieto vydavateľstvá sa stali smerodajnými pre rozvoj jeho djských skúsenosti. Doteraz sú jeho oporným bodom a miestom čerpania jeho inšpirácie. Skutočným hnacím motorom v jeho živote bola značka Clubber In The House, ktorej bol jeden z reprezentantov spolu s djom Saiom. Práve po ich stretnutí začal jeho smer naberať nové obrátky.
S príchodom roku 2012 končí spoluprácu s projektom Clubber In The House a hudobné smerovanie je ovplyvnené produkciou vydavateľstiev Stereo productions, Toolroomrecords, Kling Klong Records, Keno Records. Keďže rok 2012 je rokom zmien, Thomas si zakladá vlastnú značku IMPORTANT, ktorá reprezentuje súčasný zvuk house music, no nezabúda pritom ani na klasický house, taký, aký by sa mal chápať vo svojej podstate.
Rok 2015 je ďalší medzníkom v jeho živote a náhle končí pôsobenie v jeho založenej značke a odovzdáva ju svojmu dobrému priateľovi Molovi.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky