Anathema acoustic show by Vincent & Daniel Cavanagh - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Anathema acoustic show by Vincent & Daniel Cavanagh

JEDINEČNÝ AKUSTICKÝ KONCERT pre SR a ČR !!!
Na Slovensko sa po niekoľkých rokoch vracajú bratia Vincent a Daniel Cavanaghovci, zakladatelia a poprední členovia legendárnej kapely ANATHEMA, a to hneď so svojou jedinečnou akustickou show, ktorá bude zahrňať nové piesne, ako aj nesmrteľné hity ich domovskej kapely.Hity, ako Fragile Dreams, One Last Good Bye, Flying, Forgetten Hopes a mnohé ďalšie v podaní Vincenta a Daniela v akustickom prevedení su vždy nezabudnuteľným a silným emocionálnym zážitkom.
Anathema pôsobí na hudobnej scéne neuveriteľných 27 rokov a mnohí fanúšikovia ju spolu s kapelami Paradise Lost či My Dying Bride označujú za priekopníkov európskeho doom metalu. Prvé nahrávky a albumy sa niesli v znamení doom metalu, no od roku 1996, kedy kapela vydala kultový album Eternity zmenila svoje hudobné smerovanie a začala do svojej tvorby výrazným spôsobom vnášať prvky atmosferického a progresívneho rocku. Albumy ako Alternative 4, Judgement, A Fine Day to Exit, A Natural Disaster, We´re here because we´re here, ako aj posledný album, ktorý vydaný tento rok pod názvom The Optimist sú toho dôkazom.
Táto jedinečná akustická show pre slovenských a českých fanúšikov sa uskutoční 10.7.2017 v bratislavskom Randal clube.2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky