Amityville Prebudenie - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > KINO
Amityville
Amityville: Prebudenie
Originálny názov: Amityville: The Awakening
Žáner: horor
Dĺžka (min.): 85
Povodne znenie: Anglický
Premiéra: 28/09/2017
Prístupnosť: 12
Režisér: Franck Khalfoun
Hrajú: Jennifer Jason Leigh, Bella Thorne, Cameron Monaghan, Thomas Mann, Jennifer Morrison
Krajina pôvodu / Rok: USA 2017
Bella, jej dvojča James a malá sestra Julieta, sa s mamou presťahujú do nového domova.  Hlavným dôvodom je, že potrebujú ušetriť peniaze, aby mohli platiť nákladnú lekársku starostlivosť pre Jamesa, ktorý je v kóme. Stručne povedané, sú v situácii, keď si nemôžu príliš vyberať a dom Amityville im plne vyhovuje.
Naviac James nielenže neočakávane príde k vedomiu, ale začne sa aj zázračne uzdravovať. Bohužiaľ, toto je pre obyvateľov domu pravdepodobne posledná dobrá správa a ich radosť netrvá dlho. V dome sa začnú diať rôzne desivé nadprirodzené veci a Bella začína mať podozrenie, že jej matka im o ich novom domove nepovedala všetko. Jej zlá predtucha sa čoskoro potvrdí. Bella zisťuje, že žijú v nechválne známom dome Amityville, o ktorom sa už dlhé roky rozprávajú strašidelné a krvavé príbehy. Teraz sa potvrdzuje, že to nie sú len legendy a boj o prežitie v dome plnom zla práve začína.
Hlavnú úlohu Belly v novom pokračovaní hororovej série z presláveného domu Amityville si s chuťou zahrala herečka, speváčka a modelka Bella Thorne a jej filmovú matku zas Jennifer Jason Leigh (Osem hrozných, seriál Twin Peaks).
2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky