All I Want for Christmas is You - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
All I Want for Christmas is You

Každý advent som cítila tichý náser, keď sa všetci chystali a tešili na svoje firemné christmas party, len ja som na žiadnu nebola pozvaná. Lebo keď sa človek vyhne práci v korporáciách a poslúchania šéfov, tak mu nik vianočnú žúrku nespraví. Tento rok je konečne všetko inak. Robíme si vlastný žúr a ešte aký parádny. Úplne neformálny, plný LaskaTu.
Začneme na Vianočných trhoch. Masť z klobás nám bude kvapkať na šály, mak zo štrudly sa zakliesni medzi zuby. To bude prvý test resistencie pre všetkých nezadaných. Odtiaľ sa ide do Berlinky. Tam sa zmeníme na elegantnejšie tvory. Privíta nás vianočný punč, príejmná hudba, teplo, zahmelné okuliare, kolektívne odmŕzanie nosov a prstov.
Mišo Szatmáry bude chrliť vtipy ako z hracej skrinky. Spievať vianočné či autorské zaľúbené piesne budú viacerí. Ak máte pocit, že aj vy chcete niečo spevom povedať ostatným, dajte nám vedieť.
Aj diskrétne ''rýchle randenie''- speeddate - bude pri stolíkoch pod jedličkou.
Pozvaní sú všetci nezadaní, ktorí majú chuť prežiť príjemný predvianočný večer vo fasa atmosfére s fasa ľuďmi. Zoznámiť sa, zabaviť sa a možno aj zaľúbiť sa, ak Mikuláš nadelí. Jéžinku ozaj, aj prekvapká od nás kažy z vás dostane lebo veď Vianoce idú....
Zo solidarity, lebo sama viem aké to je, sú pozvaní aj všetci tí, pre ktorých nikto nikdy žiadnu vianočnú žúrku neurobil. Tak táto je aj vaša. Tešíme sa na Vás a pohodovú atmosféru, Diana Fabiánová za tím LáskaTu

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky