25 rokov OLO a Deň otvorených dverí v spaľovni odpadu - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
25 rokov OLO a Deň otvorených dverí v spaľovni odpadu

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) oslavuje 25. narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravila v sobotu 9. 9. 2017 nielen deň otvorených dverí v spaľovni odpadu vo Vlčom hrdle, ale tiež bohatý program v bratislavskom AUPARKU.
Deň otvorených dverí v bratislavskej spaľovni odpadu sa bude konať už po druhýkrát. V sobotu 9. 9. 2017 od 9.00 do 15.00 hod. budú pre návštevníkov pripravené exkurzie, na ktoré je potrebné sa nahlásiť vopred prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý nájdete na www.olo.sk. Budete mať možnosť vidieť celý proces energetického zhodnotenia komunálneho odpadu. Pozriete si jediné výchovno – vzdelávacie environmentálne OLO centrum v Bratislave, kde sa dozviete viac informácií o triedení odpadu a odnesiete si so sebou informačné a propagačné materiály.

O ekológií, triedení, spracovaní odpadu, ale aj o všetkom, čím spoločnosť OLO prešla za 25. rokov, budeme v rovnaký deň hovoriť aj v bratislavskom AUPARKU. Od 11.00 do 17.00 hod. bude pripravená prehliadka pravého smetiarskeho auta, smetiarska fotobúdka, z ktorej si zdarma odnesiete vlastné fotky, jazda na mini autíčkach a program spestria koncerty slovenských skupín Le Payaco, Peter Bič Project, či detskej skupiny Paci Pac. Svoju kondíciu si otestujete na elektrických bicykloch a odmenou vám bude cukrová vata alebo kofola. Skupina Rytmika so skvelou bubnovou šou nielen na odpade dokáže, že prázdne kontajnery a ďalší odpad sa dajú využiť netradične. Malí aj veľkí návštevníci si budú môcť pozrieť cirkusové a akrobatické vystúpenia, zúčastniť sa cirkusových workshopov a vyskúšať si hulahoopy, loptičky, žonglovacie šatky, stuhy a iné zaujímavé veci. Každý návštevník sa navyše môže zapojiť do súťaže o atraktívne ceny – detské elektrické autíčko BMW X6, detské elektrické autíčko Ford Ranger Wildtrak, detskú elektrickú štvorkolku Offroad, či darčekové balíčky OLO. Stačí, ak na mieste vyplní a odovzdá súťažný lístok.

Program Aupark, Bratislava
10:30 - Rytmika – bubnová šou na odpade
11:00 - Otvorenie podujatia
11:10 - Paci Pac – koncert populárnej detskej kapely
12:00 - Dream Dancers – jedinečné cirkusové vystúpenie
12:10 - Dream Dancers – naučte sa cirkusové umenie na workshope
13:00 - Peter Bič Project – koncert jednej z najúspešnejších slovenských kapiel
14:10 - Halo Halo – detská tanečná formácia
14:30 - Rytmika – bubnová šou na odpade
15:00 - Dream Dancers – jedinečné cirkusové vystúpenie
15:10 - Dream Dancers – naučte sa cirkusové umenie na workshope
16:00 - Le Payaco – skvelý koncert bratislavskej skupiny
17:00 - ukončenie podujatia a losovanie víťazných cien

K tomu počas celého dňa: jazda na mini autíčkach, prehliadka smetiarskeho auta, smetiarska fotobúdka, Bike Lab – vybicykluj si cukrovú vatu a kofolu, súťaž o atraktívne ceny

Spaľovňa odpadu, Vlčie hrdlo, Bratislava
Po druhýkrát pre Vás pripravujeme deň otvorených dverí OLO v spaľovni odpadu.
V sobotu 9. 9. 2017 od 9.00 do 15.00 hod. budú prebiehať exkurzie, na ktoré je potrebné sa nahlásiť vopred prostredníctvom prihlasovacieho formulára.
Čo Vás čaká: Uvidíte celý proces likvidácie a následné energetické zhodnotenie komunálneho odpadu vyprodukovaného v Bratislave. Pozriete si jediné výchovno – vzdelávacie environmentálne OLO centrum v Bratislave, kde sa dozviete viac informácií o triedení odpadu a odnesiete si so sebou informačné materiály.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky