ĽUBA - zábava ako v starých viechach - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
ĽUBA - zábava ako v starých viechach

,,Vo viechach boli všetky vrstvy, všetky profesie, všetky národnosti. Robotník vedľa riaditeľa, úradník vedľa šéfa, študent vedľa profesora, Slovák vedľa Maďara, Čech vedľa Nemca, spisovatelia, umelci, remeselníci, obchodníci, skrátka každý, kto si chcel pri dobrom vínku posedieť a zaspievať, a to, samozrejme, slušne, bez roztržky, s rešpektom voči ostatným."

Keď sme si tento popis prečítali v knihe Petra Salnera Bratislavské kaviarne a viechy, prišlo nám ľúto, že takáto atmosféra sa z Bratislavy dávno vytratila. Vtedy sme si však uvedomili, že by to bola ideálna cesta ako nadviazať na tradíciu starých Malých Františkánov, kedysi obľúbenej vinárne, kde dnes sídli náš podnik Bukowski.

Preto sme sa rozhodli v našich pivničných priestoroch pre vás pripraviť večer, ktorý vám spríjemní folklórna a cimbálová muzika Tria Andreja Záhorca, doplnený o ponuku miestnych vín. A tá povestná atmosféra? Tú príďte vytvoriť vy!

A prečo ĽU*BA? Lebo zaujimavá ĽUdová hudba v centre BA chýba. Lebo Bratislavu ľúbime a chceme v nej dobre baviť seba aj našich hostí.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky